LASOT TAXI & TRANSPORT

Dowiozę CIę bezpiecznie w każde miejsce w Trójmieście, a jak masz grubszy portfel to nawet na wikse w Chałupach. Trzeba podrzucić teściową na dworzec bo zaczęła wpływać destrukcyjnie na Twój układ nerwowy? zawieźć wersalkę studentom, bo zepsuli kolejny mebel w twoim wynajmowanym mieszkaniu ? Podrzucić Ci piwo bo jesteś na kwarantannie ? No problem. Better Call Lasot !

DREWNOSTAL LASOT MEBLE

Odpicuje stary mebel, tak że będzie wyglądał lepiej niż wtedy, kiedy Twoja stara odbierała go po tygodni stania w kolejce z meblowego. Zbuduję praktycznie każdy mebel na zamówienie pasujący idealnie do każdej wnęki w Twoim wymarzonym M. Mam wszystkie niezbędne narzędzia, a piłę kątową dostałem od twórcy jednego z najprężniej działających startupów na świecie.

LASOT ROWERY

Nieważne czy śmigasz w wyścigach triathlonowych, zawodach kolarskich, pomykasz cruiserem do swojego korpo czy jesteś hipsterem pomykającym na ukrainie, prędzej czy później zjebie Ci się rower. A ja……wiem jak go naprawić. Zapraszam do mojego warsztatu zlokalizowanego w przepięknej części Gdyni. Szybko, niedrogo i fachowo. Rowery to moja pasja, na pewno się nie zawiedziesz.

LASOT BĘBNY & TRANSPORT

Dawno temu, za górami, za lasami, w pięknym przedpandemicznym czasie siedziałem regularnie za bębnami. W pubie, w teatrze na Jarocinie i Woodstocku, ludzie podziwiali mnie co roku. Teraz zagrać nie ma gdzie, więc podszkolić mogę Cię, jak przywalić zdrowo w gary, żeby zdziwił się Twój stary. Zapraszam na lekcje gry na bębnach online i w realu, jak tylko minister zdrowia pozwoli.

POTRZEBUJESZ POMOCY ? NAPISZ DO MNIE

lasot_wielobranzowy@gmail.com

A jak coś pilnego, śmiało dzwoń

+ 48 507 453 335